Certifikát

platinum natural certifikát

Kmivo Platinum má TÜV certifikát

Čím ďalej viac majiteľov psov chce vedieť, čo vlastne svojmu psa kŕmi. Číta zloženie, recenzie a odborné články. Mnoho z nich tiež prechádza internetové diskusie plné "zaručených a odborných" rád, ale po pár hodinách čítania často sami nevedia, čomu majú vlastne veriť. Konkurenčný boj už zašiel tak ďaleko, že sa predajcovia, ktorým v ťažkých časoch klesajú predaje, neštítia nasadiť na psie fora svojich ľudí. Tí bez patričného vzdelania spochybňujú aj tie najzákladnejšie fakty o zložení svojej konkurencie. Zloženie, ktoré je deklarované na obaloch a potvrdené príslušnou národnou inštitúciou výrobcu. Platinum sa týmto útokom bráni a jedným z obranných krokov je medzinárodná ceritfikát kvality TÜV Rheinland.

Áno, dávame počas finálneho výrobného procesu do krmiva 1,27 kg čerstvého mäsa pre ľudskú spotrebu, toľko nedáva žiadny iný výrobca granulového krmiva na svete!

Platinum je revolučné krmivo - nikto iný tak, ako Platinum krmivo nevyrába. Postup je drahý a náročný vo všetkých smeroch - kvôli jedinému cieľu, aby bol výrobok nie len kvalitné, ale aj bezkonkurenčne najlepší. Platinum sa nezmestí do žiadnych tabuliek pre extrudované krmivá. Vo výrobnom procese nepoužívame vodu! Tak ako to robia všetci výrobcovia extrudovaných krmív.

S krmivom PLATINUM teda nekupujete žiadnu vodu, ale mäso.

Rovnako šťavnaté ako máte sami na tanieri.


Kontrola kvality - Výber ingrediencií - Minimálne 1,27 kg čerstvého mäsa na 1 kg krmiva = To je dôvod, prečo Platinum získalo cetrifikát TÜV Rheinland. Pozrite sa, čo dnes svojmu miláčikovi dávate.

Garantujeme uvádzané množstvo a zdravotnú nezávadnosť spracovaného čerstvého mäsa.

 

Krmivo PLATINUM obsahuje len kvalitné suroviny určenej na ľudskú spotrebu. Certifikát kvality TÜV Rheinland potvrdzuje vysoký obsah čerstvého mäsa aj jeho kvalitu, ktorá je v našich produktoch všadeprítomná.

 

Krmivo PLATINUM = ISTOTA, že svojmu psovi dávate to najlepšie.

Copyright 2015 - 2020 © platinumnatural.sk